Written by 17:35 Slider, Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Σύλλογος Περικλής: Ανακοίνωση για τη θεατρική παράσταση για τα παιδιά των συναδέλφων-μελών του Συλλόγου μας

Αγ. Παρασκευή,  18 Ιανουαρίου 2016
Αρ. Πρωτ. 21Προς: τους συναδέλφους μέλη του
Συλλόγου μας

ΘΕΜΑ: Ανακοίνωση σχετικά με την θεατρική παράσταση για τα παιδιά των συναδέλφων-μελών του Συλλόγου μας

Παρακαλούμε να ενημερωθούν όλοι οι συνάδελφοι

Συναδέλφισσες,  συνάδελφοι,

Καταρχάς, ήταν πολύ ευχάριστη έκπληξη η μεγάλη σας ανταπόκριση στην ανακοίνωση για την θεατρική παράσταση για τα παιδιά των μελών του Συλλόγου μας στο Θέατρο Πόρτα. Οι δηλώσεις έχουν ξεπεράσει κάθε προηγούμενο (διπλάσιες σε σχέση με την προηγούμενη χρονιά). Ευτυχώς, το Θέατρο Πόρτα μπόρεσε να μας εξυπηρετήσει στην αλλαγή της κράτησης που ανέρχεται στις 230 και πλέον θέσεις.

Ωστόσο οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι αντίστοιχα αυξάνεται και η ευθύνη που πρέπει να επιδείξει ο καθένας μας όσο αφορά την συνέπεια μας στις κρατήσεις που κάναμε. Οι τυχόν ακυρώσεις πρέπει να δηλωθούν εγκαίρως – το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 22/1 στις 14.00 το μεσημέρι στα ίδια τηλέφωνα (6947078134, 6977533041) προκειμένου ο Σύλλογος να μην επιβαρυνθεί το κόστος τους.

Σας ενημερώνουμε ότι έχουμε την υποχρέωση, λόγω της τόσο μεγάλης κράτησης, να προπληρώσουμε όλες τις κρατήσεις. Επίσης, θα υπάρχει και λίστα αναμονής με όσους συναδέλφους δηλώσουν μέχρι την Τετάρτη 20/1. Συνεπώς, γι’αυτούς τους λόγους, οι ακυρώσεις από πλευράς  όσων  μπορεί να κωλύονται, είναι απαραίτητο να δηλωθούν έγκαιρα.

Σας περιμένουμε αυτήν την Κυριακή 24 Ιανουαρίου στο Θέατρο Πόρτα 2.15-2.30 για να παραλάβετε εγκαίρως τα εισιτήριά σας.

Θα χαρούμε να σας δούμε από κοντά!

Το Δ.Σ. του Συλλόγου

Last modified: 18 Ιανουαρίου 2016