Written by 10:37 Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Αρ. Πρωτ. 56Προς: Αιρετό Β΄Αθήνας Κ. Λεμπέση

Κοιν: Αιρετό Β΄Αθήνας Ν. Παπασπύρο

Σύλλογο Εκπ/κών Π.Ε. Αμαρουσίου

Σύλλογο Εκπ/κών Π.Ε.«Γ. Σεφέρης»

Τους συναδέλφους μέλη του

Συλλόγου μας

ΘΕΜΑ: Συνάντηση Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. « O Περικλής » με τους αιρετούς  Β΄Αθήνας

Μετά την άκαρπη τηλεφωνική επικοινωνία που είχατε με την Πρόεδρο του Συλλόγου μας σας καλούμε σε συνάντηση  μεταξύ των Αιρετών εκπροσώπων στο ΠΥΣΠΕ  Β’ Αθήνας  και του Δ.Σ. του Συλλόγου Π.Ε. «Ο Περικλής», την  Παρασκευή 6 Μαρτίου 2015 και ώρα 6μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου μας  στην Αγία Παρασκευή (Γιαβάση 7).

Στη συνάντηση θα κληθούν και εκπρόσωποι των άλλων δύο Συλλόγων Εκπαιδευτικών  Β΄Αθήνας , « Γ. Σεφέρης » και Αμαρουσίου.

Το θέμα της συνάντησης αφορά στο ρόλο των αιρετών εκπροσώπων στα πλαίσια των αποφάσεων συλλόγου και συνδικάτου .

Η Πρόεδρος                                                               Η Γεν. Γραμματέας

Μαρία  Κολόζη                                                         Άννα Μάγια Σταυροπούλου

Last modified: 5 Μαρτίου 2015