Written by 20:25 Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Αρ. Πρωτ.: 46Προς: Τους συναδέλφους μέλη του συλλόγου  μας

Θέμα:  Συνδικαλιστική συνδρομή έτους 2014-2015

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι,

Υπενθυμίζουμε ότι προκειμένου να πραγματοποιηθεί η είσπραξη της συνδικαλιστικής συνδρομής των μελών του συλλόγου μας μέσω της ενιαίας αρχής πληρωμών, για το έτος 2014-2015, παρακαλούνται οι συνάδελφοι μέλη του συλλόγου μας οι οποίοι μισθοδοτούνται από τη Δ/νση Π.Ε.  Β΄Αθήνας να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη σχετική δήλωση.

Οι συνάδελφοι μέλη μας που είναι αναπληρωτές ΕΣΠΑ και αποσπασμένοι από άλλο ΠΥΣΠΕ ή ΠΥΣΔΕ και δεν έχουν τακτοποιηθεί οικονομικά  μπορούν να επικοινωνούν με την Πρόεδρο  του Συλλόγου για την καταβολή της συνδικαλιστικής τους συνδρομής.

Η παρακράτηση της συνδρομής θα γίνει σε δύο δόσεις.

Παρακαλούμε τους/τις  Δ/ντές-Δ/ντριες των σχολείων και τις Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων να φροντίσουν  για την ενημέρωση των συναδέλφων.

Οι    καταστάσεις   θα   πρέπει    να    αποσταλούν   στο σύλλογο μέχρι την Παρασκευή

6- 3- 2015 ηλεκτρονικά (email: info@syllogosperiklis.gr ) ή με fax ( 210 63993180)

Η Πρόεδρος                                                    Η Γεν. Γραμματέας

Μαρία  Κολόζη                                         Άννα Μάγια Σταυροπούλου