Written by 22:18 Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Ημερίδα της ΔΟΕ για τα Δημοτικά Σχολεία ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΜΕ – ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ

συνέλευσ

Αγ. Παρασκευή,27  Μαϊου  2016
Αρ. Πρωτ.83Προς: συναδέλφους εκπαιδευτικούς,
μέλη του συλλόγου μας

Πρόσκληση σε ημερίδα της ΔΟΕ για τα Δημοτικά Σχολεία  με θέμα:

ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΜΕ – ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ

Κριτική και διεκδικήσεις

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

σας ενημερώνουμε ότι το Δ.Σ. της ΔΟΕ διοργανώνεi  ημερίδα με θέμα :

«Το Σχολείο που βιώνουμε- το Σχολείο που οραματιζόμαστε. Κριτική και διεκδικήσεις».

H ημερίδα θα διεξαχθεί την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2016 , ώρα 9.00 – 15.00 στο ξενοδοχείο « Novotel ».

H  ημερίδα είναι ανοιχτή για  τους συναδέλφους και τις συναδέλφισσες και καλείται ο Σύλλογος Διδασκόντων κάθε Σχολείου να ορίσει έναν εκπρόσωπο για να συμμετέχει σ’αυτήν.

Σας επισυνάπτουμε το κάλεσμα της ΔΟΕ.

Η Πρόεδρος                                                           Η Γεν. Γραμματέας

Άννα Μάγια Σταυροπούλου                                          Γεωργία Γιανναρά

doe

Αρ. πρωτ. 650 Αθήνα 23/5/2016Προς

Τους Συλλόγους Εκπαιδευτικών Π.Ε.

Β’ Αθήνας

Δ’ Αθήνας

Ανατολικής Αττικής

Πειραιά

Διοργάνωση ημερίδας με θέμα:

ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΜΕ – ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ

Κριτική και διεκδικήσεις

Αθήνα 16/6/2016

Συνάδελφοι

Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε.  διοργανώνει ημερίδα με θέμα: «ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΜΕ – ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ. Κριτική και διεκδικήσεις», την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2016, ώρα 9.00– 15.00  στο Ξενοδοχείο «Novotel».

Στην ημερίδα καλούνται να συμμετέχουν :

• Ο Πρόεδρος και όλα τα μέλη των Δ.Σ. των Συλλόγων καθώς και οι αιρετοί των Διευθύνσεων Β’ Αθήνας, Δ’ Αθήνας, Ανατολικής Αττικής και Πειραιά.
  • Τα μέλη του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥτων ΔιευθύνσεωνΒ’ Αθήνας, Δ’ Αθήνας, Ανατολικής Αττικής και Πειραιά.
  • Ένας συνάδελφος από κάθε διθέσιο και πάνω Δημοτικό Σχολείο και Νηπιαγωγείο των ΔιευθύνσεωνΒ’ Αθήνας, Δ’ Αθήνας, Ανατολικής Αττικής και Πειραιά, τον οποίο θα ορίσει ο Σύλλογος διδασκόντων. Έχει ζητηθεί ήδη γι’ αυτό σχετική άδεια από τον Περιφερειακό Διευθυντή.

Last modified: 28 Μαΐου 2016