Written by 22:10 Αρχική Σελίδα

Eκδήλωση του 2ου Δημοτικού Σχολείου Χαλανδρίου: “Tα πολλαπλά πρόσωπα της βίας στο σχολείο και την οικογένεια.”

Η Διευθύντρια του σχολείου Νικολαΐδου Ειρήνη, ο Σύλλογος διδασκόντων και ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Χαλανδρίου σας προσκαλούν στην  εκδήλωση-ομιλία που διοργανώνουν  με  θέμα:

«Tα πολλαπλά πρόσωπα της βίας στο σχολείο και την οικογένεια.

Πρόληψη και αντιμετώπιση»

sxolikh

Κεντρικοί ομιλητές στην εκδήλωσή μας  οι παιδοψυχίατροι:

κ. Δρ. Λαδοπούλου Κωνσταντία, MSc HCM Διευθύντρια Ιατροπαιδαγωγικού Κέντρου Αθηνών – 5ουΤο.Ψ.Υ.Π.Ε Γ.Ν.Π.Α ΄Π.& Α.Κυριακού΄.

κ. Μαγριπλής Δημήτρης, επιμελητής Α΄ Ε.Σ.Υ στο Κ.Ψ.Υ Περιστερίου.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013 και ώρα 19:00  στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.

Χαρά όλων μας να σας έχουμε κοντά μας και να μοιραστούμε τους προβληματισμούς μας.

Last modified: 21 Μαρτίου 2013