Written by 18:40 Ανακοινώσεις, Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Αποφάσεις Δ.Σ. Συλλόγου Περικλή: 1) Έκδοση ημερολογίου, 2) Ο Σύλλογος πάει θέατρο

Αγ. Παρασκευή,  17  Ιανουαρίου 2014
Αρ. Πρωτ.: 25Προς: Τους συναδέλφους μέλη του συλλόγου  μας

Θέμα 1ο :  Εκδόσεις Συλλόγου

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Το Δ.Σ. του συλλόγου μας αποφάσισε να μην προχωρήσει σε έκδοση  ατζέντας για το έτος 2014 λόγω του υψηλού κόστους που απαιτείται ( 2700 ευρώ) και το οποίο αντιστοιχεί στο συνολικό ετήσιο ποσό των συνδρομών των μελών μας.

Εκτιμούμε  ότι είναι προτιμότερο το ποσό αυτό να επιμεριστεί σε περισσότερες δράσεις του συλλόγου μας προς όφελος των συναδέλφων μελών του. Αυτό θα πράξουμε.

Ο σύλλογός μας θα προχωρήσει σε έκδοση ενός ημερολογίου  το οποίο θα διατεθεί δωρεάν σε όλα τα Δημοτικά Σχολεία και τα Νηπιαγωγεία του συλλόγου μας, με κόστος πολύ χαμηλότερο από την ατζέντα, εξασφαλίζοντας ωστόσο ικανοποιητικές ποιοτικές προδιαγραφές.

Θεωρούμε ότι η πρωτοβουλία αυτή θα είναι ευπρόσδεκτη από τους συναδέλφους καθώς φιλοδοξεί να ανταποκριθεί στο πνεύμα της συλλογικής διαχείρισης του καθημερινού σχολικού μας χρόνου.

ΘΕΜΑ 2ο : Ο Σύλλογός μας πάει θέατρο

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Ο Σύλλογός  μας διοργανώνει βραδιά θεάτρου με την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης

«Αβγά μαύρα»   του Διονύση  Χαριτόπουλου

το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα  9 μ.μ.

Σκηνοθεσία: Αντ. Αντωνίου                           αντωνιου

Ερμηνεύουν:  Αντ. Αντωνίου,  Ν. Ασίκη

Σκηνικά: Νίκος Κασαπάκης

Μουσική: Ελένη Καραΐνδρου

Θέατρο «Θεατρική Σκηνή », Νάξου 84, Πλατεία Κολιάτσου, Κυψέλη

Τιμή εισιτηρίου:

Ο σύλλογός μας  εξασφάλισε μειωμένη τιμή εισιτηρίου και θα καταβάλει ένα μέρος της αξίας του

Συμμετοχή ανά άτομο: 5 ευρώ.

Κράτηση θέσεων θα γίνεται με ταυτόχρονη προπληρωμή του εισιτηρίου.

Καλούμε τους συναδέλφους που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι και την Παρασκευή  31 Ιανουαρίου στη Γραμματέα του συλλόγου ( τηλ. επικοινωνίας 6977533041)

Για διευκόλυνση των κρατήσεων παρακαλούμε εφόσον αυτό είναι δυνατόν οι κρατήσεις να δηλωθούν συνολικά ανά Δημοτικό Σχολείο ή Νηπιαγωγείο.

Η Πρόεδρος                                                               Η Γεν. Γραμματέας

Ηλέκτρα Μήτσουρα                                             Άννα Μάγια Σταυροπούλου

Last modified: 19 Ιανουαρίου 2014