Written by 21:00 Ανακοινώσεις, Αποφάσεις Δ.Σ., Αρχική Σελίδα

Αφίσα ενάντια στην αξιολόγηση και Επιστολή προς γονείς

Αγ. Παρασκευή,  20 Φεβρουαρίου 2014
Αρ. Πρωτ.:50Προς: Τους συναδέλφους μέλη του συλλόγου  μας

ΘΕΜΑ: Αφίσα – Επιστολή προς γονείς

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Σας ενημερώνουμε ότι στο πλαίσιο των κοινών δράσεων που αποφασίστηκαν από το σύλλογό μας και το σύλλογο Αμαρουσίου ενάντια στην επιχειρούμενη εφαρμογή της Αξιολόγησης , τα μέλη του Δ.Σ. θα επισκεφθούν  τις σχολικές μονάδες του συλλόγου μας εντός των ημερών προκειμένου να παραδώσουν αφίσα και επιστολή προς τους γονείς των μαθητών / νηπίων.

Παρακαλούνται οι συνάδελφοι Διευθυντές/ ντριες των σχολείων και Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων να αναρτήσουν τις αφίσες και να φροντίσουν για την διανομή των επιστολών σε όλους τους μαθητές και τα νήπια.

Σε περίπτωση έλλειψης του σχετικού υλικού στο σχολείο σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τα μέλη του ΔΣ.

Επισυνάπτονται αφίσα και επιστολή

Η Πρόεδρος                                Η Γεν. Γραμματέας