Free songs
  •  
  •  
  • Home
  • /Αρχική Σελίδα
  • /Πού ψηφίζουμε στις εκλογές αιρετών για τα υπηρεσιακά συμβούλια.

Πού ψηφίζουμε στις εκλογές αιρετών για τα υπηρεσιακά συμβούλια.

 

 

%ce%b5%ce%ba%ce%bb%ce%bf%ce%b3%ce%b5%cf%82%ce%b1%ce%b9%cf%81%ce%b5%cf%84%cf%89%ce%bd2

                           Συναδέλφισσες,οι                                                    

                          Οι   εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών εκπροσώπων των εργαζομένων στα Υπηρεσιακά Συμβούλια των Εκπαιδευτικών (ΠΥΣΠΕ-ΑΠΥΣΠΕ-ΚΥΣΠΕ) γίνονται με ευθύνη της Διοίκησης. Όλα τα υπηρεσιακά συμβούλια είναι πενταμελή. Συμμετέχουν 3 από τη διοίκηση και  2 αιρετοί, εκπρόσωποι των εργαζομένων. Για τη συμμετοχή των εκπαιδευτικών στη διαδικασία των εκλογών με απόφαση του υπουργείου Παιδείας δίνεται στους εκπαιδευτικούς άδεια. Όλοι οι εκπαιδευτικοί, άσχετα από τη σχέση εργασίας τους μπορούν να ψηφίσουν.

Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2016 ώρες 9:00 έως 5:00

Για ΠΥΣΠΕ λευκά ψηφοδέλτια βάζουμε έως δύο σταυρούς.

Για ΑΠΥΣΠΕ γαλάζια ψηφοδέλτια βάζουμε έως δύο σταυρούς.

Για ΚΥΣΠΕ πράσινα ψηφοδέλτια  βάζουμε έως δύο σταυρούς.

Δείτε που ψηφίζουμε και τις εφορευτικές επιτροπές:                                                            

            ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ    ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ,

ΕΡΕΥΝΑΣ  ΚΑΙ  ΘΡΗΣΚΕΥMAΤΩΝ

                 —–

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ &

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΤΜΗΜΑ Α΄

                  —–

Ταχ. Δ/νση: Αν. Τσόχα 15-17

Τ.Κ. – Πόλη: 11521 – Αμπελόκηποι, Αθήνα

Ιστοσελίδα: http://attik.pde.sch.gr

e-mail: [email protected]

Πληροφορίες: Αικ.  Αντωνογεώργου                   

  • :  210-6450624

FAX      :  210-6450609

    Αθήνα,  20 – 10 – 2016Αρ. Πρωτ.: Φ.31/16345
     
ΑΠΟΦΑΣΗ
     
Κοιν : 1. Δ/νση Π/θμιας Εκπ/σης B΄ Αθήνας
  2. Σχολεία Δ/νσης Π.Ε. B΄ Αθήνας
    (μέσω της Δ/νσης )
     
     
     
     

ΘΕΜΑ : Συγκρότηση τριμελών Εφορευτικών Επιτροπών που θα διεξαγάγουν τις εκλογές της 2ης– 11-2016, για την ανάδειξη αιρετών μελών των ΠΥΣΠΕ B΄ Αθήνας, ΑΠΥΣΠΕ Αττικής και ΚΥΣΠΕ καθώς και ορισμός περιοχών και σχολείων αρμοδιότητάς τους.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης  Αττικής

Έχοντας υπόψη:

  1. Το άρθρο 22 του Π.Δ. 1/2003 (ΦΕΚ 1, τ.Α΄/ 3-1-2003).
  2. Το αριθμ. Φ.350/53/147271/Ε3/13-9-2016 έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ.
  3. Την αριθμ. Φ.30.1/9244/19-10-2016 εισήγηση του Διευθυντή Π.Ε. B΄ Αθήνας, όπως ανακοινοποιήθηκε στις 20-10-2016 και στις 21-10-2016.

Αποφασίζουμε

Τη συγκρότηση τριμελών εφορευτικών επιτροπών στη Δ/νση ΠΕ B΄ Αθήνας  που θα διεξαγάγουν τις εκλογές την 2η-11-2016 για την ανάδειξη αιρετών μελών των ΠΥΣΠΕ B΄ Αθήνας, ΑΠΥΣΠΕ Αττικής  και ΚΥΣΠΕ και ορίζουμε τις περιοχές και τα σχολεία αρμοδιότητάς τους ως εξής:

1η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 1η εφορευτική επιτροπή:

  1. Μπούρας Αθανάσιος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του Ειδ. Δ.Σ. Ηρακλείου, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή  τον  Μπέτζελο Νικόλαο, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 2ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας

  1. Τριάντη Παναγιώτα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Αθανασοπούλου Αλεξάνδρα, κλ. ΠΕ70 του Ειδ. Δ.Σ. Ηρακλείου

  1. Παρασκευά Μαριάννα, κλ. ΠΕ60 του 4ου Νηπ. Ηρακλείου, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Πράπα Παναγιώτη, κλ. ΠΕ60 του 1ου  Νηπ. Ηρακλείου

Στην 1η Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου Δ.Σ. Ηρακλείου και Ειδικού Δ.Σ. Ηρακλείου

β) Οι εκπαιδευτικοί των  1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου, 6ου Ν/γείων Ηρακλείου

γ) Οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν στις Υπηρεσίες Διοίκησης της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

δ) Το εκπαιδευτικό προσωπικό ΚΕΔΔΥ Γεν. Παιδείας, κλ. ΠΕ60, ΠΕ70, ΠΕ06

2η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 2η εφορευτική επιτροπή:

  1. Κουτσούκος Κων/νος, κλ. ΠΕ70 Δ/ντής του 1ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια την Ιωαννίδου Φωτεινή, Υ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Ηρακλείου

  1. Βαβουράκης Ματθαίος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 16ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας, ως μέλος, με

αναπληρωτή τον Λιάσκο Κων/νο, κλ.ΠΕ70, Δ/ντή της ΣΜΕΑΕ Ν. Ιωνίας

  1. Γαμβρινός Γεώργιος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 14ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως μέλος, με

αναπληρωτή τον Τσόλη Κων/νο, κλ. ΠΕ70  Υποδ/ντής του 12ου Δ.Σ. Ηρακλείου

Στην 2η Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 6ου, 7ου, 9ου, 10ου και 12ου Δ.Σ. Ηρακλείου

β) Οι εκπαιδευτικοί των 7ου, 8ου, 9ου, 10ου, 12ου  και 14ου Ν/γείων Ηρακλείου και Ειδικού

    Ν/γείου Ηρακλείου

 

3η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 3η εφορευτική επιτροπή:

  1. Σαλιάρης Παναγιώτης, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 13ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή τον Τάσση Γεώργιο,  Υ/ντή του13ου Δ.Σ. Ηρακλείου

  1. Τζίμας Κων/νος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 6ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Παναγιώτου Παναγιώτα, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 6ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας  

  1. Αγγελάκη Μαριάννα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Παπαδάτου Θεοπίστη, κλ. ΠΕ60 του 7ου  Νηπ. Ν. Ιωνίας

Στην 3η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 13ου και 14ου Δ.Σ. Ηρακλείου

β) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου Δ.Σ. Νέας Ιωνίας και ΣΜΕΑΕ Νέας Ιωνίας

γ) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου, 6ου  Ν/γείων  Νέας Ιωνίας

δ) Οι Σχολικοί Σύμβουλοι 18ης, 19ης, 20ης, 21ης, 25ης  Περιφ. Δημοτικής Εκπαίδευσης

4η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 4η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Μαυρογιαννάκης Μύρωνας, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 3ου Δ.Σ. Ηρακλείου. ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή τον Τσούρμα Λεωνίδα, κλ. ΠΕ70 Δ/ντή του 1ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας

  1. Ανέστη Γεώργιο, κλ. ΠΕ70, Υ/ντής του 3ου Δ.Σ. Ηρακλείου ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Σαμαρά Ιωάννη, κλ. ΠΕ70 του 3ου Δ.Σ. Ηρακλείου

  1. Σταμάτη Ευαγγελία,  κλ. ΠΕ70, του 1ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Ματζούκα Αναστασία,  κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του12ου Νηπ. Ηρακλείου

Στην 4η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 3ου, 4ου , 6ου, 7ου Δ.Σ. Νέας Ιωνίας

β) Οι εκπαιδευτικοί των  7ου, 8ου, 9ου, 11ου Ν/γείων Νέας Ιωνίας

γ) Σχ. Σύμβουλος 2ης Περιφ. Προσχολικής Αγωγής

5η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 5η εφορευτική επιτροπή:

1)  Χασιώτης Κων/νος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 7ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως Πρόεδρος, με αναπληρωτή

    τον  Φλεμοτόμο Γεώργιο, κλ. ΠΕ70 Δ/ντή του 14ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας

2)  Ψυχογιός Βελησσάριος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 6ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως μέλος, με

    αναπληρώτρια  την Γκριτζάπη Ασημίνα, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 6ου Δ.Σ. Ηρακλείου

3) Μονέος Στυλιανός, κλ. ΠΕ70, Υ/ντής του 2ου Δ.Σ. Ηρακλείου, ως μέλος, με αναπληρώτρια

   την Καραγιάννη Κων/να, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 7ου Δ.Σ. Ηρακλείου

Στην 5η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 8ου, 9ου, 10ου, 11ου, 14ου Δ.Σ. Νέας Ιωνίας και Δ.Σ. Διαπολιτισμικής Εκπ/σης Ν. Ιωνίας

β) Οι εκπαιδευτικοί των 12ου, 13ου, 14ου, 15ου, 16ου Ν/γείων Νέας Ιωνίας

6η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου, τηλ. 210 – 2827074 από την 6η εφορευτική επιτροπή:

  1. Παππά Αλεξάνδρα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 19ου Δ.Σ. Ν.Ιωνίας, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή  τον Παπασπυρόπουλο Δημήτριο, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 9ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας     

  1. Κόκκας Ανδρέας, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 8ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Χαλκιόπουλο Ανδρέα, κλ. ΠΕ70, Υ/ντή του 8ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας

  1. Μπλένη Αγγελική, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 7ου Νηπ. Ν. Ιωνίας, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Σταμάτη Ουρανία, κλ. ΠΕ60  του 7ου Νηπ. Ν. Ιωνίας

Στην 6η Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 15ου, 16ου, 19ου Δ.Σ. Ν. Ιωνίας

β) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου Δ.Σ. Λυκόβρυσης

γ) Οι εκπαιδευτικοί των 19ου, 22ου, 23ου Νηπ/γείων Ν. Ιωνίας

δ) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου Νηπ/γείων Λυκόβρυσης

ε) Οι εκπαιδευτικοί των Δ.Σ. Μεταμόρφωσης

στ) Οι εκπαιδευτικοί των Ν/γείων Μεταμόρφωσης

7η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο  Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, τηλ. 210-6392290 από την 7η εφορευτική επιτροπή:

  1. Μπούτα Χαρίκλεια, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 5ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια την Βελησσαρίου Αγγελική,  κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 2ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Μπετχαβάς Δημοσθένης, κλ. ΠΕ70, Αν. Δ/ντής του 9ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως

μέλος, με αναπληρωτή τον Πετράκη Ιωάννη, κλ. ΠΕ70, του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Τζάλλα Μαρία, κλ. ΠΕ70 του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Κατσάπη Αριστέα, κλ. ΠΕ70 του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

Στην  7η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου  Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

β) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου  Ν/γείων Αγίας Παρασκευής

8η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο  Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, τηλ. 210-6392290 από την 8η εφορευτική επιτροπή:

  1. Κουρμπάνη Ελένη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως Πρόεδρος,

με αναπληρώτρια την Γαλανού Βαρβάρα, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Παπαναστασίου Γεώργιος, κλ. ΠΕ70, Προσωρινός Υ/ντής του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

ως μέλος, με αναπληρώτρια την Ρίζου Δημητρούλα, κλ. ΠΕ70, εκπ/κό του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Παναγιωτόπουλος Ιωάννης, κλ. ΠΕ11 του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Πιλότου Ειρήνη, κλ. ΠΕ70 του 6ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

Στην  8η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 5ου, 6ου, 7ου, 8ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

β) Οι εκπαιδευτικοί των  5ου, 6ου, 7ου, 8ου Ν/γείων Αγίας Παρασκευής

9η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο  Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, τηλ. 210-6392290 από την 9η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Σερετέλλη Ραλλού, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 11ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή τον Μπληζιώτη Κων/νο, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 8ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Ευδοκιά Αγγελική κλ. ΠΕ70, του 11ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως μέλος, με αναπληρώτρια  

την Βόμπρα Ευτυχία,  κλ. ΠΕ70 του 11ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

  1. Κουρέτα Θεοδώρα, ΠΕ70 του 7ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Γρίβα Βασιλική, κλ. ΠΕ70  του 7ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

Στην  9η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των 9ου, 11ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

β) Οι εκπαιδευτικοί των  9ου, 10ου, 11ου, 12ου, 13ου Ν/γείων Αγίας Παρασκευής

γ) Οι Σχ. Σύμβουλοι των 22ης, 23ης, 24ης Περιφ. Δημοτικής Εκπαίδευσης

10η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο  Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής, τηλ. 210-6392290 από την 10η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Οικονόμου Γεωργία, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Χολαργού, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια  την Δημακοπούλου Μαρία, κλ. ΠΕ70 του 3ου Δ.Σ. Χολαργού

  1. Κουλοπούλου Αθηνά, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Παπάγου, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Δημητροπούλου Ειρήνη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 2ου Δ.Σ. Χολαργού

  1. Κωτούλα Ναυσικά, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Χολαργού, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Σακαρέλη Μαρία, κλ. ΠΕ70 του 1ου Δ.Σ. Χολαργού

Στην  10η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των Δ.Σ. Παπάγου και Χολαργού

β) Οι εκπαιδευτικοί των  Ν/γείων Παπάγου και Χολαργού

11η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 12ο Δ.Σ. Χαλανδρίου, τηλ. 210-6847273  από την 11η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Μούρκου Γιαννούλα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 2ου Δ.Σ. Χαλανδρίου, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή τον Παπακωνσταντίνου Δημήτριο, κλ. ΠΕ70, Υ/ντή του 2ου Δ.Σ. Χαλανδρίου

  1. Γκίνη Άννα, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 3ου Δ.Σ. Χαλανδρίου, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Φουφουδάκη Κυριακή, κλ. ΠΕ70 του 3ου Δ.Σ. Χαλανδρίου.

  1. Πωλ Ιωάννα, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 5ου Νηπ. Βριλησσίων, ως μέλος, με αναπληρώ-

τρια την Μπίτρα Ειρήνη, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 15ου Νηπ. Χαλανδρίου

Στην  11η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου, 6ου, 7ου Δ.Σ. Χαλανδρίου

12η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 12ο Δ.Σ. Χαλανδρίου, τηλ. 210-6847273  από την 12η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Μητρόπουλος Δημήτριος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 7ου Δ.Σ. Χαλανδρίου, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια την Χατζημιχαήλ Μαριάννα, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 13ου Δ.Σ. Χαλανδρίου

  1. Πούλου Αικατερίνη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 14ου Δ.Σ. Χαλανδρίου, ως μέλος, με αναπληρωτή τον  Κωνσταντέλλο Ιωάννη, κλ. ΠΕ70  του 7ου Δ.Σ. Χαλανδρίου
  2. Γκρέκας Λάμπρος, κλ. ΠΕ70,  Υ/ντής του 4ου Δ.Σ. Χαλανδρίου ως μέλος, με αναπληρώτρια

την  Τσιτούρη Αφροδίτη, κλ. ΠΕ06, Υ/ντρια του 7ου Δ.Σ. Χαλανδρίου

Στην  12η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

Οι εκπαιδευτικοί των 9ου, 10ου, 11ου, 12, 13ου, 14ου, 16ου Δ.Σ. Χαλανδρίου

13η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 12ο Δ.Σ. Χαλανδρίου, τηλ. 210-6847273  από την 13η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Γερακίνη Ορσαλία, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Ψυχικού, ως Πρόεδρος, με αναπληρώτρια την Ταβουλάρη Ζαχαρούλα, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 2ου Δ.Σ. Ν. Ψυχικού
  2. Σταυρόπουλος Κων/νος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 3ου Δ.Σ. Ν. Ψυχικού, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Μπενετάτου Γαλήνη, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Ν. Ψυχικού

  1. Ουζουνγιάννη Μαρία, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 2ου Δ.Σ. Ν. Ψυχικού, ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Τσαγγάρη Βασιλική, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 2ου Νηπ. Ν. Ψυχικού

Στην  13η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των Νηπ/γείων Χαλανδρίου

β) Οι εκπαιδευτικοί των Δ.Σ. Ψυχικού, Ν. Ψυχικού, Φιλοθέης

γ) Οι εκπαιδευτικοί των Ν/γείων Ψυχικού, Ν. Ψυχικού, Φιλοθέης

14η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 12ο Δ.Σ. Χαλανδρίου, τηλ. 210-6847273  από την 14η εφορευτική επιτροπή:

  

  1. Τζώρτζης Θεόφιλος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 2ου Δ.Σ. Βριλησσίων, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια την Χατζηδημητρίου Σοφία, κλ. ΠΕ70,  Υ/ντρια του 5ου Δ.Σ. Βριλησσίων

  1. Παπαδημητρίου Φανή, κλ. ΠΕ70, του 2ου Δ.Σ. Βριλησσίων, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Καμπούρη Ιωάννα, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 16ου Νηπ. Χαλανδρίου

  1. Παπαποστόλου Φωτεινή, κλ. ΠΕ70 του 2ου Δ.Σ. Βριλησσίων ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Καραμολέγκου Ειρήνη, κλ. ΠΕ60 του  3ου Νηπ. Χαλανδρίου

Στην  14η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των Δ.Σ. Βριλησσίων, Πεντέλης – ΠΙΚΠΑ Πεντέλης

β) Οι εκπαιδευτικοί των Ν/γείων Βριλησσίων και Πεντέλης

γ) Ο Σχ. Σύμβουλος Δ.Ε. σχολείων Αγ. Παρασκευής, Αμαρουσίου, Βριλησσίων, Μελισσίων κλπ

   (κ. Γαληνέας).

15η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Αμαρουσίου, τηλ. 210-8020697 από την 15η εφορευτική επιτροπή:

  1. Κανάρη Κυριακή, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 8ου Δ.Σ. Αμαρουσίου, ως Πρόεδρος, με αναπληρωτή τον Σταμούλη Ανδρέα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 1ου Δ.Σ. Αμαρουσίου
  2. Μπασιά Αθηνά, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 6ου Δ.Σ. Αμαρουσίου, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Παπαλόη Βασίλειο, κλ. ΠΕ70 Δ/ντή του 15ου Δ.Σ. Αμαρουσίου

  1. Βαστάκη Μαρία, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 9ου Δ.Σ. Αμαρουσίου, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Ζιώγα Ευθυμία, κλ. ΠΕ60, Προϊσταμένη του 2ου Ν/γείου Αμαρουσίου

Στην  15η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  1ου, 5ου, 7ου, 8ου, 9ου Δ.Σ.  Αμαρουσίου

β) Οι εκπαιδευτικοί των 1ου, 2ου, 5ου, 9ου, 10ου, 11ου, 13ου Ν/γείων Αμαρουσίου

16η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Αμαρουσίου, τηλ. 210-8020697 από την 16η εφορευτική επιτροπή:

  1. Αλεξίου Φωτεινή, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 7ου Δ.Σ. Αμαρουσίου, ως Πρόεδρος, με αναπληρωτή τον Θεοχάρη Δημήτριο, κλ. ΠΕ70 Δ/ντή του 4ου Δ.Σ. Αμαρουσίου
  2. Γεωργόπουλος Γεώργιος, κλ. ΠΕ70, Υ/ντής του 4ου Δ.Σ. Πεύκης, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Ρούτση Θωμά, κλ. ΠΕ70, του 4ου Δ.Σ. Πεύκης

  1. Ζιάνη Ολυμπία, κλ. ΠΕ70, του 2ου Δ.Σ. Πεύκης, ως μέλος, με αναπληρώτρια την

Αναστασοπούλου Ευαγγελία, κλ. ΠΕ70, του 8ου Δ.Σ. Αμαρουσίου

Στην  16η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  16ου Δ.Σ. Αμαρουσίου, 1ου Ειδικού Δ.Σ. Αμαρουσίου –Σικιαριδείου,  1ου, 2ου, 3ου, 4ου Δ.Σ. Πεύκης και Ειδικού Δ.Σ. Κωφών και Βαρηκόων Πεύκης

β) Οι εκπαιδευτικοί των  1ου Ειδ. Νηπ/γείου Αμαρουσίου –Σικιαριδείου, 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου Νηπ/γείων Πεύκης και Ειδικού Ν/γείου Κωφών και Βαρηκόων Πεύκης

17η  Εφορευτική Επιτροπή

  

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Αμαρουσίου, τηλ. 210-8020697 από την 17η εφορευτική επιτροπή:

  1. Τζοβλά Ειρήνη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Πεύκης, ως Πρόεδρος, με αναπληρώτρια

την Χατζοπούλου Μαριάννα, κλ. ΠΕ70 Δ/ντρια του Ειδ. Δ.Σ. Κωφών και Βαρηκόων Λυκόβρυσης- Πεύκης

  1. Ρουστάνης  Ευάγγελος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 2ου Δ.Σ. Πεύκης , ως μέλος, με

αναπληρώτρια την Μπαξεβάνη Βαρβάρα, κλ. ΠΕ70 του Ειδ. Δ.Σ. Κωφών και Βαρηκόων Λυκόβρυσης-Πεύκης

  1. Μυλωνά Μαρία, κλ. ΠΕ70, του 3ου Δ.Σ. Πεύκης, ως μέλος, με αναπληρώτρια την

Χριστοπούλου Καλλιόπη, κλ. ΠΕ70 του 2ου Δ.Σ. Πεύκης

Στην  17η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  3ου, 4ου, 6ου, 10ου, 11ου, 13ου Δ.Σ. Αμαρουσίου

β) Οι εκπαιδευτικοί των  3ου, 4ου, 6ου, 7ου, 8ου, 12ου, 16ου, 18ου Ν/γείων Αμαρουσίου

18η  Εφορευτική Επιτροπή

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Αμαρουσίου, τηλ. 210-8020697 από την 18η εφορευτική επιτροπή:

  1. Βαρθαλάμη Μαρία, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Μελισσίων, ως Πρόεδρος, με

αναπληρώτρια την Γιαννουλάκη Ελένη, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Μελισσίων

  1. Αρχοντάκη Γεώργιο, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 3ου Δ.Σ. Μελισσίων, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Χριστοδούλου Νικόλαο, κλ. ΠΕ70, Δ/ντή του 6ου Δ.Σ. Κηφισιάς

  1. Ζαχαρόπουλος Ηλίας, κλ. ΠΕ70, του 1ου Δ.Σ. Μελισσίων, ως μέλος, με αναπληρώτρια

την Μπακουρτζή Αριάδνη, κλ. ΠΕ70, Υ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Μελισσίων

Στην  18η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  15ου, 18ου Δ.Σ.  Αμαρουσίου  και 1ου, 2ου, 3ου, 4ου  Δ.Σ. Μελισσίων

β) Οι εκπαιδευτικοί του 19ου Ν/γείου Αμαρουσίου και των 1ου, 2ου , 3ου , 4ου , 5ου και 6ου Ν/γείων Μελισσίων

19η  Εφορευτική Επιτροπή

  

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο 1ο Δ.Σ. Αμαρουσίου, τηλ. 210-8020697 από την 19η εφορευτική επιτροπή:

  1. Κορδονούρης Παναγιώτης, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 7ου Δ.Σ. Κηφισιάς, ως Πρόεδρος, με

αναπληρωτή τον Κοθώνα Ιωάννη, κλ. ΠΕ70 Δ/ντή του 2ου Δ.Σ. Κηφισιάς

  1. Αλεξανδρή Αγλαΐα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 1ου Δ.Σ. Κηφισιάς, ως μέλος, με αναπληρωτή

τον Τζαλακώστα Ρίζο, κλ. ΠΕ70 του 7ου Δ.Σ. Κηφισιάς

  1. Γαλάνης Κων/νος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 4ου Δ.Σ. Κηφισιάς, ως μέλος, με αναπληρωτή τον Παπαδόπουλο Ιωάννη, κλ. ΠΕ70, Υ/ντή του 5ου Δ.Σ. Κηφισιάς

Στην  19η  Εφορευτική Επιτροπή της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας ψηφίζουν:

α) Οι εκπαιδευτικοί των  Δ.Σ. Κηφισιάς, Ερυθραίας, Εκάλης

β) Οι εκπαιδευτικοί των  Ν/γείων Κηφισιάς, Ερυθραίας, Εκάλης

                                         Ο Περιφερειακός Διευθυντής

Εκπ/σης Αττικής

                                           Τ.Σ.Υ.

            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΝΤΟΣ

Ακριβές αντίγραφο

Αθήνα,    21-10-2016

Η Προϊσταμένη του Τμήματος

Κωστούλα Μπαλιώτη